Kommenteeri

Inkubaatorisse esitati 73 ideed, kümme osalejat selguvad 25. aprillil

Tänavu laekus NULA inkubaatorisse 73 ideed, kuidas võiks lahendada mõnda ühiskondlikku probleemi. Kümme meeskonda, kes asuvad oma esialgsest ideest arendama toimivat lahendust, selguvad 25. aprillil.
Poole aasta pikkuse koolitus- ja arendusprogrammi käigus aitab NULA kasvatada algsetest ideedest toimivad lahendused. Inkubaatori fookus on idee testimisel ja arendamisel, lisaks õpitakse teenusedisaini, mõju mõõtmist, kommunikatsiooni ja rahastuse kaasamist. See kõik toimub oma ala tippspetsialistidest koolitajate ja mentorite käe all.

Sel aastal koolitavad meeskondi: Playtech Estonia brändi- ja kommunikatsioonijuht Kärt Kaasik, sotsiaalse mõju hindamise tunnustatud ekspert Jaan Aps, teenusedisainer ja kliendiuuringud.ee asutaja Mari Arnover, Eesti innovatsioonilabori Accelerate Estonia eksperimentide juht Calum Cameron, Heateo Sihtasutuse tegevjuht Pirkko Valge. Ühe kahe aasta toimub koolitusprogramm taas füüsilises keskkonnas ning kasutab ära seda sünergiat, mis tekib inimestel ühes ruumis olles.

NULA inkubaator on ellu kutsutud, et aidata nutikalt lahendada ühiskondlikke probleeme ehk anda vastused ja lahendused küsimusele „Mis on pildil valesti?“, olgu need seotud perede toimetuleku, inimeste üksilduse, sõltuvuste, koolis hakkamasaamise, keskkonna reostuse või hoopis toiduraiskamisega. Sama oluline on inkubaatori roll tulevaste sotsiaalsete ettevõtjate koolitamisel, et neil oleks olemas oskused ja teadmised, kuidas taolisi olulisi teemasid mõjusalt lahendada.

NULA infoga jooksvalt kursis olemiseks tasub jälgida NULA Facebooki lehte või liituda NULA uudiskirjaga.

Lisa kommentaar

Email again: