Filtreeri postitusi

NULA PODCAST: Meie laste tervis on meie endi kätes

Podcasti „Mis on pildil valesti?“ tänase saate külalisteks on elustiilimentor Talis Tobreluts, lastearst Dr. Lagle Suurorg ning kolme lapse ema Kaili Laur. Saatekülalised arutlevad väga tõsise probleemi üle, milleks on laste ülekaalulisus.

NULA PODCAST: Mänguasjad ringlusesse - iga mänguasi võiks anda oma elust maksimumi ning rõõmustada võimalikult paljusid lapsi

Podcasti „Mis on pildil valesti?“ seekordse saate külalisteks on Leluelu asutaja Katrin Paabo ning Laenulelu asutaja Elen Vask. Mõlema algatuse eesmärk on ühine, et inimesed taaskasutaksid rohkem mänguasju. Kuula, kuidas mõlemad ettevõtmised alguse said ning kuidas nende platvormid tänaseks töötavad. Saadet juhib Rasmus Kagge.


NULA PODCAST: Ülikoolipingist maailmaparandajateks. Platvorm, mis päriselt aitab maailma paremaks muuta

Podcasti „Mis on pildil valesti?“ tänase saate külalisteks on EatB4 asutajad Märt Helmja ja Hannes Krause, Rimi vastutustundliku ettevõtluse juht Katrin Bats ja Toidupanga asutaja Piet Boerefijn. „Meie lugu tekkis meil ülikoolipingis, aga keegi meist polnud ei jaekaubanduse ega toidupäästmisega varem kokku puutunud“, räägib Hannes Krause. Kuula, kuidas asutati platvorm EatB4, kui kaugele nad täna jõudnud on ning millist kasu saavad platvormist nii Rimi kui ka Toidupank. Saadet juhib Rasmus Kagge.


NULA PODCAST: Rattaga kooli peaks olema uus normaalsus!

„Otsustasime koolis, et me tahame saada rattarikkaks ja et me teeme kõik selleks, et see nii ka läheks!“ räägib Kooliratta asutaja Tormi Tabor. Nii on saadud ligi viie aastaga Laagri kooli üle 1200 õpilasest rattaga koolis käima pea 600. See on tubli 50%, veel viis aastat tagasi oli neid 10%. Saadet juhib Rasmus Kagge, head kuulamist!


Arhiiv