Kommenteeri

NULA inkubaatori korraldamist jätkab Heateo Sihtasutus

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali (KÜSK) nõukogu kinnitas Nupukate lahenduste ehk NULA inkubaatori ja sellele eelnevate tugitegevuste elluviija, kelleks osutus Heateo Sihtasutus.
Konkursile, mille KÜSK kuulutas välja möödunud aasta 30. novembril, laekus kaks taotlust, mis läbisid mõlemad nii tehnilise kui ka sisulise hindamise vooru. Võitjaks osutus parem pakkuja.

Vt konkursi tingimusi: https://kysk.ee/nula24-teenusepakkuja/

Konkursi võitjal Heateo Sihtasutusel tuleb ajavahemikul 2024-2026 läbi viia kaks NULA inkubatsiooniprogrammi ühiskondlike probleeme lahendavatele ideede kogumiseks, nendes osalevate inimeste koolitamiseks ja toetamiseks läbi mentorite. Ideede inkubatsiooniprogrammile eelnevad inspiratsioonisündmused, et inimesi kannustada oma ideid ja lahendusi NULA programmi esitama.

Lepingu maksumuseks on 117 000 eurot.

Heateo Sihtasutus on Eesti esimene ja seni ainus strateegilise filantroopia organisatsioon, mis on käivitanud Eesti kõige mõjusamad organisatsioonid nagu Uuskasutuskeskus, Noored Kooli, Kiusamisvaba Kool.

Sihtasutus toetab aastas mitmekümne mõjusa algatuse kasvu läbi Heateo Mõjufondi ja Heateo Haridusfondi, kuhu Eesti ettevõtjad on panustanud ligi 4 miljonit eurot. Lisaks hoiab Heateo Sihtasutus koostöös Swedbankiga töös Eesti suurimat annetuskeskkonda “Ma armastan aidata”.

Lisa kommentaar

Email again: